O nas

Doświadczenie i zaangażowanie w każdą transakcję

Jesteśmy biurem zajmującym się pośrednictwem w branży nieruchomości. Nasza historia zaczęła się od świadczenia usług geodezyjnych, z czasem poszerzyliśmy zakres działalności  o  obsługę transakcji na rynku nieruchomościowym.

Co możemy Wam zaoferować?

Odpowiedź jest prosta: kompleksową obsługę nieruchomości. Pomagamy zarówno w mniejszych, jak i większych formalnościach urzędowych, a także w maksymalnym zabezpieczeniu Waszych interesów.

 

Współpracujemy z ekspertami w różnych dziedzinach, takimi jak notariusze, projektanci, kierownicy budowy, wykonawcy prac budowlanych, doradcy podatkowi i kredytowi. Razem z nami możecie kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość, a także zlecić nam poszukiwania, które spełnią Wasze marzenia.

 

Jeśli macie pytania lub potrzebujecie pomocy w dziedzinie nieruchomości, jesteśmy tu, by Was wesprzeć.

Zaufajcie nam, a my zadbamy o Wasze potrzeby nieruchomościowe!

 

Współpracując z nami otrzymujecie: 

Wsparcie profesjonalistówNie boimy się wyzwań i trudnych przypadków. Pomagamy zapoznać się ze stanem prawnym nieruchomości, a w razie potrzeby pomagamy w jego uregulowaniu. Przez wiele lat obecności na rynku nawiązaliśmy współpracę z wieloma branżami, oferując naszym klientom wsparcie notariusza, prawnika, rzeczoznawcy, kierownika budowy, firmy budowlanej, architekta, geodety, geologa oraz doradcy kredytowego. 
 

Skuteczny marketingZapewniamy kompleksową prezentację nieruchomości, w tym profesjonalną sesję zdjęciową, nagranie wideo oraz film z użyciem drona. Dodatkowo, oferujemy możliwość home stagingu, aby maksymalnie wyeksponować potencjał nieruchomości.
Przygotowujemy i realizujemy skuteczną strategię marketingową, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty dla naszych Klientów. 


Maksymalne zasięgiWspółpracujemy z innymi agencjami, oferując klientom możliwość zakupu nieruchomości off-market. Działamy także w ramach systemu MLS, który umożliwia nam wymianę ofert z innymi agencjami. Nasz klient otrzymuje zasięgi wielu agencji w jednym miejscu, zwiększając tym samym szanse na szybką i efektywną transakcję.
 

 

Wykorzystanie najnowszych technologii oraz AI


Zaawansowane narzędzia technologiczne umożliwiają nam wysokie pozycjonowanie w Internecie, dzięki czemu docieramy do szerokiego grona potencjalnych klientów.
Wykorzystujemy również nowoczesne technologie sztucznej inteligencji (AI), aby zoptymalizować procesy i zmaksymalizować skuteczność naszych działań.